комп’ютерна мережа

Налаштування
локальних мереж

Монтаж та прокладання локальних комп’ютерних мереж.

Замовити розрахунок

Для Дому І Бізнесу

UBIQUITI AC-LR

  • Ubiquiti UniFi AC LR AP (UAP-AC-LR) 3151 грн

    Внутрішня Wi-Fi точка доступу Ubiquiti UniFi AC LR AP призначена для побудови бездротових мереж збільшеного радіусу дії (Long Range) - до 183 м. Подібні мережі можуть розгортатися в громадських місцях, залах очікування, виставкових павільйонах і інших великих приміщеннях. При цьому UniFi AC-LR-AP забезпечує пристойні показники по швидкості передачі в двох робочих діапазонах - 450 Мбіт / с для 2,4 ГГц і 867 Мбіт / с для 5 ГГц.

Офісні приміщення

Комп’ютерні мережі надють можливість вашим співробітникам обмінюватись данними між собою та мати доступ до мережі Інтрнет.

Підприємства

Комп’ютерні мережі також надають можливість оперативно зчитувати інформацію з цифрових лічільників, електронного устаткування тощо.

Промислові об'єкти

Завдяки системам локальних мереж на промислових об’єктах можливо передавати до офісу сигнал з цифорвих відеокамер та іншу важливу інформацію.

Агрокомплекси

Сучасне устаткування для агробізнесу може керуватися та налаштовуватися віддалено через мережу Інтернет та використовуючи комп’ютерні мережі.

для кого

Cфери застосування

Компанія Neo+ пропонує широкий діапазон рішень для найрізноманітніших галузей і сфер застосування.

Комп’ютерні (локальні) мережі мають широке використання у сучасному бізнесі, ми використовуємо обладнання надійних виробників для забеспечення стабільної роботи систем.

Познайомитися з нашими клієнтами

Наші партнери

Хочете дізнатись більше про наші послуги?

Переглянути